Vabilo

Tabor DUGS in seminar ZRSS.

Spoštovani, oktober je pred nami in čas je, da se spet vidimo, poklepetamo, izmenjamo nove izkušnje, slišimo kaj novega, skratka, da se družimo.
Tudi letos smo pripravili naš, učiteljski tabor DUGS, ki bo 18. in 19. oktobra 2013 (pričeli bomo v petek ob 15:00 in se razšli v soboto pozno popoldan).
Letos bo tabor kraško obarvan, na območju Cerkniškega jezera.
Spodaj je okvirni program in organizator si pridržuje pravico do sprememb.

Ker so še vedno možne spremembe v programu, vas vabimo, da ponudite in prikažete kaj zanimivega, novega in uporabnega, to pošljite na naslov: mirsad.skorupan@guest.arnes.si.
Seveda pa vabimo, da se na isti naslov kolegi Mirsadu prijavite tudi tisti, ki boste samo udeleženci. Če nas bo prijavljenih najmanj 25, bo tabor oz. seminar sofinanciralo tudi šolsko ministrstvo, če nas bo manj, tabor bo, a ga ministrstvo ne bo sofinanciralo in udeleženci ne bodo mogli prejeti potrdila o sodelovanju (1 točka).
Kmalu bo na spletni strani DUGS (http://www.drustvo-dugs.si/) več o taboru (program, organizacija, plačilo, prenočevanje…
Stroški bivanja (nočitev, obrok, organizacija …) bo enaka lanskoletni ceni tabora.

Stroški:
– večerja, nočitev in zajtrk znašajo 20 € za nečlane DUGS-a; za člane 10 €,
– kotizacija ZRSS 10 €,
– kosilo (enolončnica) na ekskurziji 5 €.
Plača se v gotovini na taboru ali pošljemo račun na šolo.
Predavanja in nočitev bo v Lovskem domu na Zelšah. Zelše 8d, 45.79419,14.322823.
Prevozi so individualni. Seveda se bomo povezali, da na kras pripeljemo čim manj avtomobilov.
Ko bomo zbrali vse prijave, vam posredujemo naslove, da se povežemo glede prevoza.
S seboj prinesite spalne vreče oziroma posteljnino. Ležišče je skupinsko.
Imejte vremenskim razmeram primerno obutev in oblačila.

Program tabora

15:00–15:15  Zbor udeležencev

15.15–16.00  Didaktično raziskovanje krasa (predavanje, pogovor, izpolnjevanje ankete) (Igor Lipovšek)

16.00–17.30  Iskanje skritega zaklada z GPS oz. tablicami (Tatjana Kikec in Mirsad Skorupan)